ویژگی های 3 کاراکتر انیمیشن رایا و آخرین اژدها

فهرست مطالب

در این مقاله قرار است درمورد ویژگی های طراحی سه کاراکتر انیمیشن “رایا و آخرین اژدها” صحبت کنیم:

رایا:

در مورد طراحی لباس او – چون او یک جنگجو است ، پس لباس رایا باید بسیار سبک باشد. لباس او از [لباس هایی] از جنوب شرقی آسیا الهام گرفته شده است و تحرک آسان آن را برای رایا به وجود می آورد.

از آنجا که عملکرد یک جنبه اصلی در طراحی لباس بود ، بنابراین بالاتنه لباس رایا الهام گرفته شده از بالاتنه صابایی و شلوار سمپوت که در لائوس ، کامبوج و تایلند یافت شد ، ایجاد کردند.
بر این اساس ، روپوش او به گونه ای طراحی شده بود که احساس رمز و راز به او بدهد ، تقریباً مانند یک سپرعمل می کند. کاور(Kaur) میگوید: “بنابراین قسمت های گره خورده [لباس] واقعاً شخصیت وی را تسخیر می کند در حالی که تحرک و دامنه وسیع حرکت وی را تسهیل می کند.”

مدل موی رایا نیز با دقت طراحی شده به گونه ای که صورت او را زیبایی قاب کند. از این رو موهایش در هنگام جنگیدن با دوتا گره در پشت سرش متصل است که اجازه می دهد خط دید بهتری داشته باشد و همچنین چاپکی لازم را داشته باشد.

سیسو:

سیسو بال و بدنه ای حجیم ندارد و از اژدهای جنوب شرقی آسیا معروف به Nāga الهام گرفته بود که به عنصر آب گره خورده بودند.بدن سیسو شبیه به تصویر کشیدن اژدها در چین ، مار مانند و باریک است. شکل او از چندین عنصر از حیوانات دیگر تشکیل شده است. سر او شبیه یال شیر است در حالی که بدن او دارای باله های پشتی است و در فلس های ماهی مانند پوشانده شده است. دندان ها ، پاها و پنجه های او شبیه ببر است که از ویژگی های افسانه های چینی است .کارگردانان می خواستند سیسو “زیبا و نفس گیر” به نظر برسد. موهای او به این منظور بود که او از طریق حرکت تقریباً جادویی و بدون وزنی که باعث خدایی و عرفانی بودن او می شود.

توک توک:

بخشی از توک توک از اشکال قرص مانند ، بخشی از پاگ (یک نوع سگ از نژاد کوتوله مانند بولداگ) ، بخشی از پنگولین ( یک نوع پستاندار آفریقایی و آسیایی است) ، بخشی از خودروی سریع السیر و همه چیز آن شایان ستایش است. توک توک بهترین دوست رایا است. مانند همه قهرمانان اکشن و ماجراجویی فانتزی ، رایا نیز به یک سواری فوق العاده جالب نیاز دارد.

لذت مطالعه این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Telegram
Email
Twitter
WhatsApp
Facebook

مقاله های مرتبط دیگر:

آموزش های رایگان
sepehri

روش های رنگ کردن بک گراند

۳ ترفند سریع برای رنگ آمیزی یکی از مواردی که توی سرعت نقاشی دیجیتال با فتوشاپ خیلی کمک کننده است شناخت ابزار و میانبرهای فتوشاپه

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقاشی دیجیتال استاد مرتضی شهریاری

برای دانلود هدیه بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

Untitled-1

سلام. به سایت نقاشی دیجیتال خوش اومدین.

به مناسبت نوروز 1400 ♥مینی دوره هدیه♥ ما رو دریافت کنید 

برای دریافت (مینی دوره آموزشی) ایمیلتون رو وارد کنید.