رايگان

دوره رایگان نقاشی دیجیتال (ویژه)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 105 نفر این دوره گلچینی از برخی از جلسات سایر دوره ها می باشد که به مناسبت افتتاح سایت به صورت رایگان در اختیار همه هنرجویان قرار می گیرد. با یادگیری نقاشی دیجیتال می توانید به راحتی امروزه کسب درآمد کنید. درآمد متوسط کسی که نقاشی دیجیتال انجام می دهد، به صورت عادی بین 6 تا 9 میلیون / ماهیانه می باشد.

شروع دوره به صورت رایگان

100,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 3 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 279 نفر در این سطح به آموزش موضوعات مختلفی به طور کلی نور و متریال پرداخته شده است. از جمله آموزش رنگ آمیزی اشیا و اجسام مختلف به دو روش در فضای دیجیتال ، ایجاد بافت های گوناگون و زیبا در نقاشی، نحوه بازتاب و انعکاس نور در متریال، طبیعت، چهره و سایه روشن به طور تخصصی و...

شروع دوره

80,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 2 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 279 نفر در این سطح به طور کلی با سیلوئت و لایه ها آشنا می شویم. نحوه کار با لایه ها را یاد میگیریم و با همین آموزش ها اشکال و منظره های زیبایی ایجاد می کنیم. در این سطح تصویر سازی به روش polytool را نیز می آموزید که برای تصویرسازی سریع مناسب است. در آخرین ویدیو سطح ۲ با استفاده از ترفند لایه ها کاراکتر های جذاب کارتونی می سازیم.

شروع دوره

50,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 1 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 309 نفر در این سطح نحوه کار با ابزار نقاشی ضروری برای دیجیتال پینت و معرفی ویژگی های این فضا آموزش داده شده است، سپس پروژه ساخت براش و تمرینات مربوط به آن آورده شده که به کار نقاشی دیجیتال سرعت و زیبایی می بخشد، همچنین با آموزش کنتراست تیرگی و روشنی و ایجاد حجم، یک کاراکتر کارتونی را به سادگی پینت می کنیم.

شروع دوره

600,000 تومان
نقاشی دیجیتال با موس سطح 2

نقاشی دیجیتال با موس – سطح 2 (دوره جدید)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 9 جلسه هنرجویان فعال: 105 نفر نگران نداشتن قلم مخصوص برای نقاشی نباشید. فقط یک موس برای پرورش خلاقیت و خلق نقاشی های خارق العاده کافی ست. در این سطح با محیط فتوشاپ و ابزار لازم برای نقاشی در این محیط از جمله براش ها آشنا می شوید و به راحتی میتوانید از این آموزش ها جهت نقاشی دیجیتال بهره ببرید.

شروع دوره

600,000 تومان
نقاشی دیجیتال سطح 3 (جدید) - تکنیک های رنگ و نور کاراکتر

نقاشی دیجیتال سطح 3 (جدید) – تکنیک های رنگ و نور کاراکتر

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 7 جلسه هنرجویان فعال: 98 نفر در این دوره شما با جذابترین و اصولی ترین و به روز ترین روش های ساخت متریال و رنگ آمیزی دیجیتال آشنا می شوید. این آموزش ها باعث زیاد شدن جذابیت بصری متریال و ساخت یک متریال کارتونی و فانتزی می باشد که شما را به دنیای شگفت انگیز کارتون نزدیک و با آن آشنا می کند.

خرید دوره

600,000 تومان
نقاشی دیجیتال مقدماتی - سطح 1 (دوره جدید)

نقاشی دیجیتال مقدماتی – سطح 1 (دوره جدید)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 8 جلسه هنرجویان فعال: 135 نفر در این هنر به جای خلق اثر بر روی کاغذ یا بوم نقاشی، از نرم افزار های کامپیوتری و اغلب ابزار های دیجیتالی مانند موس و تبلت و رایانه برای کشیدن نقاشی استفاده می شود. با فراگیری اصول نقاشی دیجیتال میتوانید در این حوزه فعالیت و حتی کسب درآمد کنید.

شروع دوره


ورود و عضویت
نقاشی دیجیتال استاد مرتضی شهریاری

برای دانلود هدیه بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

Untitled-1

سلام. به سایت نقاشی دیجیتال خوش اومدین.

به مناسبت نوروز 1400 ♥مینی دوره هدیه♥ ما رو دریافت کنید 

برای دریافت (مینی دوره آموزشی) ایمیلتون رو وارد کنید.