100,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 3 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 279 نفر در این سطح به آموزش موضوعات مختلفی به طور کلی نور و متریال پرداخته شده است. از جمله آموزش رنگ آمیزی اشیا و اجسام مختلف به دو روش در فضای دیجیتال ، ایجاد بافت های گوناگون و زیبا در نقاشی، نحوه بازتاب و انعکاس نور در متریال، طبیعت، چهره و سایه روشن به طور تخصصی و...

شروع دوره

80,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 2 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 279 نفر در این سطح به طور کلی با سیلوئت و لایه ها آشنا می شویم. نحوه کار با لایه ها را یاد میگیریم و با همین آموزش ها اشکال و منظره های زیبایی ایجاد می کنیم. در این سطح تصویر سازی به روش polytool را نیز می آموزید که برای تصویرسازی سریع مناسب است. در آخرین ویدیو سطح ۲ با استفاده از ترفند لایه ها کاراکتر های جذاب کارتونی می سازیم.

شروع دوره

50,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح 1 (دوره قدیمی)

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 5 جلسه هنرجویان فعال: 309 نفر در این سطح نحوه کار با ابزار نقاشی ضروری برای دیجیتال پینت و معرفی ویژگی های این فضا آموزش داده شده است، سپس پروژه ساخت براش و تمرینات مربوط به آن آورده شده که به کار نقاشی دیجیتال سرعت و زیبایی می بخشد، همچنین با آموزش کنتراست تیرگی و روشنی و ایجاد حجم، یک کاراکتر کارتونی را به سادگی پینت می کنیم.

شروع دوره

400,000 تومان

نقاشی دیجیتال با موس – سطح ۳

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 9 جلسه هنرجویان فعال: 105 نفر نگران نداشتن قلم مخصوص برای نقاشی نباشید. فقط یک موس برای پرورش خلاقیت و خلق نقاشی های خارق العاده کافی ست. در این سطح با محیط فتوشاپ و ابزار لازم برای نقاشی در این محیط از جمله براش ها آشنا می شوید و به راحتی میتوانید از این آموزش ها جهت نقاشی دیجیتال بهره ببرید.

شروع دوره

400,000 تومان

نقاشی دیجیتال سطح ۴ – تکنیک های رنگ و نور کاراکتر

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 7 جلسه هنرجویان فعال: 98 نفر در این دوره شما با جذابترین و اصولی ترین و به روز ترین روش های ساخت متریال و رنگ آمیزی دیجیتال آشنا می شوید. این آموزش ها باعث زیاد شدن جذابیت بصری متریال و ساخت یک متریال کارتونی و فانتزی می باشد که شما را به دنیای شگفت انگیز کارتون نزدیک و با آن آشنا می کند.

خرید دوره

400,000 تومان

نقاشی دیجیتال مقدماتی کاراکتر- سطح ۲

استاد: مرتضی شهریاری تعداد جلسات: 8 جلسه هنرجویان فعال: 135 نفر در این هنر به جای خلق اثر بر روی کاغذ یا بوم نقاشی، از نرم افزار های کامپیوتری و اغلب ابزار های دیجیتالی مانند موس و تبلت و رایانه برای کشیدن نقاشی استفاده می شود. با فراگیری اصول نقاشی دیجیتال میتوانید در این حوزه فعالیت و حتی کسب درآمد کنید.

شروع دوره


نقاشی دیجیتال استاد مرتضی شهریاری

برای دانلود هدیه بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

Untitled-1

سلام. به سایت نقاشی دیجیتال خوش اومدین.

به مناسبت نوروز 1400 ♥مینی دوره هدیه♥ ما رو دریافت کنید 

برای دریافت (مینی دوره آموزشی) ایمیلتون رو وارد کنید.