نقاشی دیجیتال مقدماتی کاراکتر- سطح ۲

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
400,000 تومان

استاد: مرتضی شهریاری

هنرجویان: 400

تعداد جلسات: 8

نقاشی دیجیتال، طراحی دیجیتال یا دیجیتال آرت، شاخه ای از گرافیک در حوزه دیجیتال و فناوری کامپیوتری است.در این هنر به جای خلق اثر بر روی کاغذ یا بوم نقاشی، از نرم افزار های کامپیوتری و اغلب ابزار های دیجیتالی مانند قلم نوری و تبلت و رایانه برای کشیدن نقاشی استفاده می شود.

با فراگیری اصول نقاشی دیجیتال میتوانید در این حوزه فعالیت و حتی کسب درآمد کنید.نقاشی دیجیتال یک محیط جدید است که به ما اجازه می‌دهد آثار هنری زیبایی را بدون آلودگی جوهر و رنگ روغن خلق کنیم.

البته این نکته غیر قابل انکار است که هنوز نیاز به بسیاری از مهارت ها و تکنیک های نقاشی سنتی وجود دارد اما نقاشی دیجیتال از بسیاری جهات نیز آسان تر است. به خصوص اگر در ابتدای راه باشید گاهی با اشکالات و اشتباهاتی مواجه می‌شوید که در فضای نقاشی سنتی قابل بازگشت نیست یا اصلاح آن بسیار مشکل است اما در فضای دیجیتال به سرعت این اشکالات قابل اصلاح می باشد و میتوان با آزمون و خطا طرح را به بهترین شیوه تکمیل کرد.این روش به هم ریختگی بسیار کمتری دارد و شما می توانید این کار را در کوچک ترین مکان‌ها انجام دهید. ابزار شما فقط به اندازه یک رایانه شخصی یا تبلت فضا اشغال می‌کند. 

نقاشی دیجیتال از جهاتی بسیار سریع تر است زیرا بعنوان مثال دیگر نیازی به ترکیب رنگ ها، خشک شدن رنگ و شستشوی قلم مو و مواردی از این قبیل نیست.هنر دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد که سریعتر و خلاقانه تر کار کنید. در این روش می‌توان از ابزارهای گوناگون مانند ایجاد لایه بهره برد و بافت های زیبایی را به سادگی و با چند کلیک ایجاد کرد. به طور کلی سبک نقاشی دیجیتال تلفیق زیبایی از هنر و فناوری می باشد.

نقاشی دیجیتال استاد مرتضی شهریاری

برای دانلود هدیه بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

Untitled-1

سلام. به سایت نقاشی دیجیتال خوش اومدین.

به مناسبت نوروز 1400 ♥مینی دوره هدیه♥ ما رو دریافت کنید 

برای دریافت (مینی دوره آموزشی) ایمیلتون رو وارد کنید.