فروشگاه

وبلاگ

دوره طراحی مقدماتی کاراکتر

اینجا مهارت حرفه ای نقاشی دیجیتال رو به سادگی یاد میگیری

چیزی که تو رو آماده حضور در بازارهای جهانی می‌کنه

با ما همراه باش در حرفه ای ترین سایت آموزش نقاشی دیجیتال

390,000 تومان

نقاشی دیجیتال، طراحی دیجیتال یا دیجیتال آرت، شاخه ای از گرافیک در حوزه دیجیتال و فناوری کامپیوتری است.در این هنر به جای خلق اثر بر روی کاغذ یا بوم نقاشی، از نرم افزار های کامپیوتری و اغلب ابزار های دیجیتالی مانند قلم نوری و تبلت و رایانه برای کشیدن نقاشی استفاده می شود.

با فراگیری اصول نقاشی دیجیتال میتوانید در این حوزه فعالیت و حتی کسب درآمد کنید.نقاشی دیجیتال یک محیط جدید است که به ما اجازه می‌دهد آثار هنری زیبایی را بدون آلودگی جوهر و رنگ روغن خلق کنیم.

البته این نکته غیر قابل انکار است که هنوز نیاز به بسیاری از مهارت ها و تکنیک های نقاشی سنتی وجود دارد اما نقاشی دیجیتال از بسیاری جهات نیز آسان تر است. به خصوص اگر در ابتدای راه باشید گاهی با اشکالات و اشتباهاتی مواجه می‌شوید که در فضای نقاشی سنتی قابل بازگشت نیست یا اصلاح آن بسیار مشکل است اما در فضای دیجیتال به سرعت این اشکالات قابل اصلاح می باشد و میتوان با آزمون و خطا طرح را به بهترین شیوه تکمیل کرد.این روش به هم ریختگی بسیار کمتری دارد و شما می توانید این کار را در کوچک ترین مکان‌ها انجام دهید. ابزار شما فقط به اندازه یک رایانه شخصی یا تبلت فضا اشغال می‌کند. 

نقاشی دیجیتال از جهاتی بسیار سریع تر است زیرا بعنوان مثال دیگر نیازی به ترکیب رنگ ها، خشک شدن رنگ و شستشوی قلم مو و مواردی از این قبیل نیست.هنر دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد که سریعتر و خلاقانه تر کار کنید. در این روش می‌توان از ابزارهای گوناگون مانند ایجاد لایه بهره برد و بافت های زیبایی را به سادگی و با چند کلیک ایجاد کرد. به طور کلی سبک نقاشی دیجیتال تلفیق زیبایی از هنر و فناوری می باشد.

تعداد جلسات

16

مدت زمان دوره

تعداد هنرجویان

400

آخرین آپدیت

مرتضی شهریاری

مدرس دوره

مرتضی شهریاری ۲۰ سال به صورت حرفه ای در حوزه نقاشی فعالیت میکند ، نمایشگاه های مختلفی را در تهران برگزار کرده که شاخص ترین آن نمایشگاه نقاشی چهره شهدا مدافع حرم در حوزه هنری بوده است که با استقبال بی نظیری توسط مردم روبرو شد.

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
390,000 تومان
نقاشی دیجیتال استاد مرتضی شهریاری

برای دانلود هدیه بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

Untitled-1

سلام. به سایت نقاشی دیجیتال خوش اومدین.

به مناسبت نوروز 1400 ♥مینی دوره هدیه♥ ما رو دریافت کنید 

برای دریافت (مینی دوره آموزشی) ایمیلتون رو وارد کنید.